- IRIS

Преносим цветен скенер IRIScan Executive 4, USB 2.0, 8 стр/минута, 1200 dpi, двустранно
Този продукт е превъзходна комбинация от мобилен цветен скенер и отличен софтуер за разпознаван на текст. Сканира двустранно със скорост 8 стр/минута.
на текст. Може да се захранва от USB порт на компютър и да се използва на места, където няма ел.ток.
Лек и компактен- удобен за чанта, раница или лаптоп.
Скенерът разполага със Смарт бутон, с който можете да:
- автоматично разпознаване размера на документа, да го завъртите и изрежете
- автоматично да го преименувате
- да го сканирате и конвертирате в редактируеми файлове - Word, Excel, Pdf, Pages, и много други.
- да го сканирате към PDF, JPEG, PNG, TIFF, Multi-page TIFF и други.
- да го сканирате и запишете в Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive, SharePoint и други.
Скенерът се продава със софтуера :IRISCompressor Pro:, с който можете да създавате компресирани и редактируеми PDF файлове. PDF формата ще изглежда точно като оригиналното сканиране, но неговият размер ще бъде до 20 пъти по-малък. Вече е много удобно да намерите точната информация, която търсите, в тонове архиви, а размерът на вашите цифрови документи вече няма да бъде проблем, докато се съхранява или споделя!
Скорост на сканиране: 8 стр/минута
Rезолюция: оптична 300/600 dpi
Медия тип: визитни картички, документи, снимки, рецепти, застраховки, фактури и други.
Размери: А4, А5, А6, визитка, писмо
Интерфейс: USB 2.0 (Hi-speed)
Без захранване.
Тегло: 518 г
Преносим цветен скенер IRIScan Executive 4, USB 2.0, 8 стр/минута, 1200 dpi, двустранно
Този продукт е превъзходна комбинация от мобилен цветен скенер и отличен софтуер за разпознаван на текст. Сканира двустранно със скорост 8 стр/минута.
на текст. Може да се захранва от USB порт на компютър и да се използва на места, където няма ел.ток.
Лек и компактен- удобен за чанта, раница или лаптоп.
Скенерът разполага със Смарт бутон, с който можете да:
- автоматично разпознаване размера на документа, да го завъртите и изрежете
- автоматично да го преименувате
- да го сканирате и конвертирате в редактируеми файлове - Word, Excel, Pdf, Pages, и много други.
- да го сканирате към PDF, JPEG, PNG, TIFF, Multi-page TIFF и други.
- да го сканирате и запишете в Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive, SharePoint и други.
Скенерът се продава със софтуера :IRISCompressor Pro:, с който можете да създавате компресирани и редактируеми PDF файлове. PDF формата ще изглежда точно като оригиналното сканиране, но неговият размер ще бъде до 20 пъти по-малък. Вече е много удобно да намерите точната информация, която търсите, в тонове архиви, а размерът на вашите цифрови документи вече няма да бъде проблем, докато се съхранява или споделя!
Скорост на сканиране: 8 стр/минута
Rезолюция: оптична 300/600 dpi
Медия тип: визитни картички, документи, снимки, рецепти, застраховки, фактури и други.
Размери: А4, А5, А6, визитка, писмо
Интерфейс: USB 2.0 (Hi-speed)
Без захранване.
Тегло: 518 г
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сканиране | Portable |
| Вид | Мобилен скенер |
| Основен формат | A4 |
| Сензор | CIS |
| Цветно / Монохромно | Цветно |
| Оптична резолюция (dpi) | 600 x 600 |
| Скорост на сканиране (сек/стр) | 8 стр/минута |
| Автоматично двустранно сканиране (DADF/RADF) | Manual |
| Автоматично подаващо устройство (ADF) | не |
| Цвят | Черен |
| Препоръчително сканиране (страници/ден) | 100 |
| Приложение | Бизнес |
| Интерфейс | USB |
| Файл формат | BMP, GIF, PNG, TIFF, Multi-Page TIFF, JPEG, PDF, Multi-Page PDF |
| Операционна система | Windows 10 , Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (as of Servic e Pack 3). All 32 or 64 bit |
| Захранване | USB |
| Размери | 41x 291x 67 |
| Дълбочина на цветовете | 24-bit color, 8-bit (256 levels) gray scale |
| Драйвери | Twain, WIA |
| Тегло | 0.52кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Документен |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A4 |
| Дълбочина на цвета | 24-bit |
| Свързаност | USB 2.0 |
| Скорост на сканиране (ppm) | 8 ppm |
| Двустранно сканиране | Да |
| Автоматично подаване (ADF) | Да |
| Капацитет на ADF (sheets) | 20 листа |
| Дневен капацитет (pages) | 500 страници |
| Включен OCR софтуер | Да |
| Светлинен източник | LED |
| Тип сензор | CIS |
| Тегло (kg) | 0.5 кг |
| Тегло | 0.52кг |
IRIScan Executive 4 – Преносим двустранен скенер за професионалисти в движение
Сканирайте документи навсякъде с IRIScan Executive 4 – компактен, двустранен скенер, който достига до 8 страници в минута. Благодарение на преносимата си конструкция и захранване чрез USB, той е идеалният спътник за бизнес пътувания и работа от разстояние.
Ключови Предимства
- Двустранно сканиране — Сканирайте двете страни на документа с едно преминаване, удвоявайки производителността си.
- Ултрапреносим — Лек и захранван чрез USB, този скенер се побира в чантата за лаптоп и работи навсякъде.
- Бърза скорост — До 8 страници в минута (едностранно) или 16 изображения в минута (двустранно), за да се справите бързо с купища документи.
- Универсалност — Сканирайте визитки, касови бележки, пластмасови карти и A4 документи без усилие.
- Включен софтуер — IRIS OCR софтуер за конвертиране на сканирани документи в редактируеми Word, Excel или търсещи PDF файлове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Документен |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A4 |
| Дълбочина на цвета | 24-bit |
| Свързаност | USB 2.0 |
| Скорост на сканиране (ppm) | 8 ppm |
| Двустранно сканиране | Да |
| Автоматично подаване (ADF) | Да |
| Капацитет на ADF (листа) | 20 листа |
| Дневен капацитет (страници) | 500 страници |
| Включен OCR софтуер | Да |
| Светлинен източник | LED |
| Тип сензор | CIS |
| Тегло (kg) | 0.5 kg |
Какво има в кутията
- Скенер IRIScan Executive 4
- USB кабел
- Транспортен калъф
- Софтуерен CD (OCR и скенер пакет)
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






